چاپخانه آنلاین

سرویس تخصصی چاپ کتاب در تیراژ دلخواه…

هدف ما

مهم‌ترین دغدغه ما این است که حال کتاب‌های کاغذی خوب نیست! بروز شبکه‌های اجتماعی و عدم فرهنگ سازی متناسب با آن ما را بیش از پیش با فرهنگ کهن خویش بیگانه ساخته و حتی آن میزان سرانه مطالعه اندک هم بیشینه‌اش به مطالب متفرقه تلگرامی و غیره اختصاص دارد.
اندکی تامل کنید، بوی کتاب‌های کهنه و جدید، حس لمس کردن صفحات و صدای روح نواز ورق زدن آن‌ها را به خاطر بیاورید، در هر صفحه از کتاب عشق جاری است، کتاب‌های کاغذی روح دارند، روح درختانی که در صفحات کتاب جاری هستند و سرمستانه پای کوبی می‌کنند که برای اشاعه فرهنگ و دانش، ترک وطن گفتند؛ به نظرتان این سمفونی خش خش ورق‌های کتاب با آن صفحات بی‌روح نمایشگر کتابخوان‌ها قابل قیاس است؟!

معماری منظر در آثار معماران معاصر
فرهنگ اختصارات در مدیریت

از امروز دیگر تنها دغدغه شما نوشتن خواهد بود، باقی کارها را به ما بسپارید…

رویکردها

ترویج نشر شخصی

 

خودنشر (Self Publishing) در مقابل نشر سنتی یکی از گزینه‌های کمتر جا افتاده در ایران برای چاپ و نشر کتاب می‌باشد، در این روش، نویسنده صاحب امتیاز اثر بوده و به‌جای سهم درصدی از فروش هر کتاب، کلیه حقوق ناشی از تالیف و فروش به وی تعلق دارد؛ همچنین تعیین تیراژ توسط نویسنده و با سرمایه‌گذاری شخصی وی صورت می‌پذیرد.

چاپ براساس تقاضا

 

چاپخانه آنلاین با رویکرد چاپ برمبنای تقاضا (Print On Demand) هیچ‌گاه شما را در تیراژ محدود نمی‌کند و به هر میزانی که مورد نیاز مشتری باشد، حتی یک جلد، پذیرای آثار گرانمایه شماست، دیگر لازم نیست هزاران جلد از کتاب خود را چاپ و انبار کنید، در هر زمانی که نیاز داشتید، به هر میزان ما آنها را برای شما در کمترین زمان چاپ می‌کنیم.

زنده نگه داشتن کتاب

 

یار مهربان ما در معرض فراموشی است و روز‌به‌روز نسل‌های جدید ما با آن بیگانه‌تر می‌شوند، پیدایش سایت‌های غیرمجاز دانلود کتاب، عدم وجود تناسب میان عرضه و تقاضا و وجود موانع برای چاپ آثار ارزشمند موجب شده است که بازار کتاب به کشتی به گل نشسته‌ای شبیه شود، ما را در ترویج این سنت دیرینه یاری کنید…

حمایت از محیط زیست

 

بنویسیم محیط زیست، بخوانیم زندگی! صیانت از محیط زیست نه تنها یک وظیفه ملی بلکه انسانی است، بعضا افراد برای پایین آمدن قیمت تمام شده، اقدام به چاپ کتاب در تیراژ انبوه می‌کنند و در نهایت هزاران جلد کتاب را بدون داشتن تقاضا تولید می‌نمایند، چاپخانه آنلاین با چاپ محدود و برمبنای تقاضا از اتلاف بی‌رویه کاغذ جلوگیری می‌کند.

قزوین، بلوار نخبگان، پارک علم و فناوری قزوین، واحد ۶

info@pupiros.ir

۰۲۸-۳۳۶۵۹۸۵۷